Wczytuję dane...
Producent: S100
Model: 3425
Kod producenta: ---
Nasza cena:
99,00 PLN

Szampon do motocykla / Środek do czyszczenia motocykla S100 Power Bike Shampoo 1 L

 

100 to niemiecki producent środków do pielęgnacji motocykla i odzieży motocyklowej. Marka regularnie wygrywa testy porównawcze i rankingi konsumenckie, a opinie w internecie na temat chemii motocyklowej S100 nie schodzą poniżej 9/10. Preparaty S100 słyną z doskonałej jakości i innowacyjności (ponad 40 patentów). Docenisz je także za wyjątkową wydajność.

 

Problem:

Zanieczyszczenia/błoto na motocyklu mogą powodować zarysowania podczas mycia szamponem (mycie ręczne). Zalecamy stosowanie szamponu S100 Power Bike Shampoo jako środka wstępnego do czyszczenia za pomocą pianownicy oraz do późniejszego mycia ręcznego jako szamponu.

Przewagi produktu:

NOWA TECHNOLOGIA PIANY: Dynamiczne ruchy bąbelków piany zapewniają efekt czyszczenia mikromechanicznego! To aktywnie luzuje brud z powierzchni, wiąże go z pianą i usuwa z powierzchni.

  • Niezwykle mocna wydajność czyszczenia
  • Bardzo delikatny dla wszystkich powierzchni
  • Nie usuwa wosku i powłok uszczelniających

Zastosowanie:

Spłucz brud z motocykla używając dużej ilości wody.

  • Przy użyciu węża pianowego (myjka ciśnieniowa): Wlej nierozcieńczony produkt do zbiornika.
  • Przy użyciu opryskiwacza pianowego: Dodaj 1,5 do 2 nakrętek (jedna nakrętka = 30 ml) do 1 L wody. Nałóż pianę na motocykl i poczekaj 2 do 3 minut, aż zacznie działać. Następnie dokładnie spłucz czystą wodą.
  • Przy użyciu jako szampon (mycie ręczne): Dodaj 2 do 3 nakrętek do wiadra i dodaj 5 L wody, aby spienić. Myj motocykl od góry do dołu przy użyciu ściereczki S100 The Wash Mitt (8182) lub S100 The Sponge (8190) – gąbki. Następnie dokładnie spłucz czystą wodą i wysusz pojazd. Wskazówka: Metoda dwóch wiader jest idealna do delikatnego mycia ręcznego. Jedno wiadro z czystą wodą, a drugie wypełnione wodą ze środkiem czyszczącym.

Polecamy

Wyprzedaze