Wczytuję dane...
Wysyłka, Zwroty i Gwarancja
Zamówienia:


Zamówienie można złożyć za pomocą koszyka znajdującego się na stronie głównej w górnym prawym rogu


email: biuro@4bikes.pl

Każde zamówienie musi zawierać dokładne i zgodne ze stanem faktycznym dane adresowe, niezbędne do realizacji zamówienia za pośrednictwem firmy spedycyjnej.

Czas realizacji zamówienia wynosi do 14 dni roboczych, najczęściej zamówienie jest realizowane do 48 godzin od chwili zamówienia.

Czas realizacji zamówień specjalnych oraz poza granicę Polski może przekroczyć 14 dni.

Płatności:

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:


- przy odbiorze:
(przesyłka kurierska  - należność pobiera kurier - opłata za przesyłkę 18 zł )

- klasycznym przelewem bankowym na konto sklepu:

ALIOR BANK 88 2490 0005 0000 4500 3547 2567
MOTONET ul. Żywiecka 41 43-300 Bielsko Biała

opłata za przesyłkę kurierską - 15 zł


- poprzez serwis Przelewy24 - udostępniający szybkie transfery bankowe oraz płatność kartą kredytową


Dowód zakupu - paragon z kasy fiskalnej lub na życzenie faktura VAT jest dołączany do przesyłki. (Faktury VAT wystawiane są od razu lub za zwrotem paragonu).Odstąpienie od umowy:

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas tj.

Firmę

Motonet Piotr Sochacki
ul.Żywiecka 41
43-300 Bielsko Biała
email biuro@4bikes.pl
tel 796 424 537

o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru ogólnego formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Wzór formularza o odstąpieniu od umowy mozna pobrać Tutaj

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy:

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Państwa (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Zwrotu można dokonać dowolną firmą spedycyjną. 
Jeżeli rzecz na swój charakter nie może zostać w zwykły sposób odesłana pocztą: Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy: 20 PLN


Gwarancja:

Wszystkie towary zakupione w sklepie internetowym są fabrycznie nowe i objęte pełną gwarancją producenta na równi z innymi formami sprzedaży. Czas obowiązywania gwarancji jest podany na karcie produktu - w razie wątpliwości proszę pytać sprzedawcę. Kupujący może wykonywać uprawnienia z tytułu rękojmi za wady fizyczne rzeczy, niezależnie od uprawnień wynikających z gwarancji.
Towary objęte są standardowo 2 letnią gwarancją. Niektórzy producenci oferują wydłużony okres gwarancji na przykład do 5 lat.

Więcej informacji o przedłużonym czasie gwarancji znajduje się w zakładce "5 lat gwarancji na wybrane marki".
W przypadku zakupów na firmę, sklep wyłącza odpowiedzialność w tytułu rękojmi.


Wyprzedaze