Wczytuję dane...
Producent: RG RACING
Model: EVO225BL
Kod producenta: ---
Nasza cena:
269,00 PLN
Produkt obecnie niedostępny.
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny - kliknij tutaj.

Zalecamy, aby na czarnym lub białym zbiorniku: stosować czarną nakładkę na zbiornik. Na czarnym zbiorniku przy użyciu przezroczystej nakładki pojawia się delikatny lodowato-niebieski odcień.: W przypadku białego zbiornika: właściwości klejące przezroczystej nakładki wpływają na wygląd.



Eazi-Grip™ tank grips: posiadają unikalną powierzchnię zapewniającą wysoki poziom przyczepności, co pomaga zmniejszyć zmęczenie jeźdźca i przesuwanie się podczas mocnego hamowania w zakręcie.: Zwiększona przyczepność nóg zmniejsza nacisk na nadgarstki i ramiona, umożliwiając lepszą kontrolę ramion przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka wystąpienia arm pump.: Pomagają również utrzymać pozycję ciała w środku zakrętu.: Uchwyty z poliuretanu są idealnym wyborem na dni torowe i wyścigi: natomiast nasza seria Silicone jest idealna do długich podróży i dojazdów.



The ‘Evo series tank grip: posiada wyraźne półkuliste wypustki zwiększające trakcję.: Idealne dla jeźdźców, którzy chcą dodatkowego poczucia pewności, mogąc wyczuć przyczepność przez kombinezon skórzany.: Dostępne w kolorze czarnym i przezroczystym.



The ‘Pro series tank grip: jest nakładką z poliuretanu o niskim profilu, z okrągłym, tłoczonym wzorem oraz smukłą i dynamiczną sylwetką, która pozwala na większą swobodę ruchów jeźdźca na motocyklu.: Dostępna w kolorze czarnym lub przezroczystym.



The ‘Silicone series tank grip: to nasza najbardziej ergonomiczna nakładka: posiada teksturowaną powierzchnię ułatwiającą ruch jeźdźca oraz amortyzujące odczucie dzięki unikalnym właściwościom silikonu: co czyni tę nakładkę idealną do długich podróży i dojazdów.: Dostępna w kolorze grafitowym.



PPF – Paint Protection Film

Nasze zestawy ochronne z folią ochronną do zbiornika zostały zaprojektowane, aby chronić zbiornik przed przetarciami od odzieży o lakier. Skierowane są do jeźdźców, którzy nie potrzebują przyczepności: ale nadal chcą chronić swój zbiornik.



Proszę zauważyć, że nakładki Eazi-Grip™ na zbiornik są dostarczane z odznaką z logo Eazi-Grip™ o średnicy 25mm, która powinna być umieszczona w otworze w nakładce po jej zamocowaniu (nie dotyczy PPF).



**Każdy zestaw zawiera nakładki na zbiornik lub folię ochronną zarówno na prawą, jak i lewą stronę zbiornika i będzie zawierał co najmniej 2 elementy na zestaw, które są specyficzne dla modelu motocykla. Środkowe podkładki na zbiornik zawierają jedną podkładkę na zestaw.: Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy: nakładki na zbiornik mogą być większe/mniejsze niż na obrazku i służą jedynie do pokazania prawidłowego umiejscowienia nakładek na zbiorniku na motocyklu.**



Polecamy

Wyprzedaze