Zalecamy, aby na czarnym lub białym zbiorniku: stosować czarną nakładkę na zbiornik. Na czarnym zbiorniku przy użyciu przezroczystej nakładki pojawia się lekki lodowato-niebieski odcień.: W przypadku białego zbiornika: właściwości klejące przezroczystej nakładki wpływają na wygląd.
Eazi-Grip™ nakładki na zbiornik: charakteryzują się unikalną powierzchnią zapewniającą wysoki poziom przyczepności, co pomaga zmniejszyć zmęczenie jeźdźca i przesuwanie się podczas gwałtownego hamowania w zakręcie.: Zwiększona przyczepność nóg zmniejsza nacisk na nadgarstki i ramiona, umożliwiając lepszą kontrolę ramion przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka wystąpienia arm pump.: Pomagają też utrzymać pozycję ciała w środku zakrętu.: Nakładki z poliuretanu to idealny wybór na dni torowe i wyścigi: natomiast nasza seria silikonowa jest idealna do długich podróży i dojazdów.
Nakładka na zbiornik z serii ‘Evo : posiada wyraźne półkuliste wypustki poprawiające trakcję.: Idealne dla jeźdźców, którzy chcą dodatkowego poziomu pewności, mogąc wyczuć przyczepność przez skórzany kombinezon.: Dostępne w kolorze czarnym i przezroczystym.
Nakładka na zbiornik z serii ‘Pro : to poliuretanowa nakładka z niskoprofilowym, okrągłym tłoczonym wzorem oraz smukłym i dynamicznym profilem, który pozwala na większą swobodę ruchu jeźdźca na motocyklu.: Dostępne w kolorze czarnym lub przezroczystym.
Nakładka na zbiornik z serii ‘Silicone: to nasza najbardziej ergonomiczna nakładka: charakteryzująca się teksturowaną powierzchnią ułatwiającą ruch jeźdźca oraz miękkim, amortyzującym odczuciem wynikającym z unikalnych właściwości silikonu: co sprawia, że ta nakładka jest idealna do długich podróży i dojazdów.: Dostępne w kolorze grafitowym.
PPF – Paint Protection Film
Nasze zestawy ochrony zbiornika z folii PPF są zaprojektowane, aby chronić zbiornik przed ocieraniem się odzieży o lakier. Skierowane do jeźdźców, którzy nie wymagają przyczepności: ale wciąż chcą chronić swój zbiornik.
Prosimy pamiętać, że nakładki Eazi-Grip™ są wyposażone w emblemat z logo Eazi-Grip™ o średnicy 25mm, który należy umieścić w otworze w nakładce po jej zamocowaniu (nie dotyczy PPF).
**Każdy zestaw zawiera nakładki na zbiornik lub folię ochronną na prawą i lewą stronę zbiornika i będzie zawierał minimum 2 elementy specyficzne dla modelu motocykla. Podkładki środkowe na zbiornik zawierają jedną podkładkę w zestawie.: Obrazy mają charakter wyłącznie poglądowy: nakładki na zbiornik mogą być większe/mniejsze niż na zdjęciu i są przeznaczone tylko do pokazania prawidłowego położenia nakładek na motocyklu.**