Zalecamy, aby na czarnym lub białym zbiorniku: stosować czarny grip na zbiornik. Przy użyciu przezroczystego gripa na czarnym zbiorniku pojawia się subtelny lodowato-niebieski odcień.: W przypadku białego zbiornika właściwości klejące przezroczystego gripa wpływają na wygląd.
Eazi-Grip™ tank grips: posiadają unikalną powierzchnię zapewniającą wysoki poziom przyczepności, co pomaga zmniejszyć zmęczenie jeźdźca i jego przesuwanie się podczas mocnego hamowania w zakręcie.: Zwiększona przyczepność nóg zmniejsza nacisk na nadgarstki i ramiona, umożliwiając lepszą kontrolę nad ramionami i zmniejszając ryzyko wystąpienia arm pump.: Pomagają one również utrzymać pozycję ciała w środku zakrętu.: Gripy z poliuretanu są idealnym wyborem na dni torowe i do wyścigów: natomiast nasza seria Silicone jest idealna do dalekich podróży i dojazdów.
Gripy na zbiornik z serii ‘Evo : posiadają wyraźne półkuliste wypustki zapewniające przyczepność.: Idealne dla jeźdźców, którzy chcą dodatkowego poziomu pewności dzięki możliwości wyczucia przyczepności przez skórzaną odzież.: Dostępne w czarnym i przezroczystym.
Gripy na zbiornik z serii ‘Pro : są poliuretanowymi gripami, które mają niskoprofilowy, okrągły tłoczony wzór z eleganckim i dynamicznym profilem, pozwalającym na większą swobodę ruchu jeźdźca na motocyklu.: Dostępne w czarnym lub przezroczystym.
Gripy na zbiornik z serii ‘Silicone: są naszymi najbardziej ergonomicznymi gripami: mają teksturowaną powierzchnię ułatwiającą ruch jeźdźca oraz amortyzujące odczucie dzięki unikalnym właściwościom silikonu: co czyni te gripy idealnymi do dalekich podróży i dojazdów.: Dostępne w kolorze grafitowym.
PPF – Paint Protection Film
Nasze zestawy ochronne Paint Protection Film na zbiornik zostały zaprojektowane, aby chronić zbiornik przed ocieraniem przez odzież o lakier. Skierowane do jeźdźców, którzy nie potrzebują przyczepności: ale wciąż chcą chronić swój zbiornik.
Proszę pamiętać, że gripy Eazi-Grip™ na zbiornik są dostarczane z odznaką z logo Eazi-Grip™ o średnicy 25mm, którą należy umieścić w otworze w gripie po jego zamontowaniu (nie dotyczy PPF).
**Każdy zestaw zawiera gripy na zbiornik lub folię ochronną dla prawej i lewej strony zbiornika i będzie zawierał minimum 2 elementy na zestaw, które są specyficzne dla modelu motocykla. Środkowe nakładki na zbiornik zawierają jedną nakładkę na zestaw.: Zdjęcia mają charakter wyłącznie poglądowy: gripy na zbiornik mogą być większe/mniejsze niż na obrazku i są przeznaczone jedynie do pokazania prawidłowego rozmieszczenia gripów na motocyklu.**