Zalecamy, aby na czarnym lub białym zbiorniku: stosować czarną nakładkę na zbiornik. Na czarnym zbiorniku pojawia się lekki lodowato-niebieski odcień, gdy używa się przezroczystej nakładki.: W przypadku białego zbiornika: właściwości klejące przezroczystej nakładki wpływają na wygląd.
Eazi-Grip™ nakładki na zbiornik: posiadają unikalną powierzchnię, która zapewnia wysoki poziom przyczepności, pomagając zmniejszyć zmęczenie jeźdźca i przemieszczanie się podczas gwałtownego hamowania w zakrętach.: Zwiększona przyczepność nóg zmniejsza nacisk na nadgarstki i ramiona, umożliwiając większą kontrolę ramion przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka wystąpienia tzw. 'arm pump'.: Pomagają również utrzymać pozycję ciała w środku zakrętu.: Nakładki z poliuretanu są idealnym wyborem na dni torowe i wyścigi: natomiast nasza seria silikonowa jest idealna do dalekich podróży i dojazdów.
Seria ‘Evo nakładek na zbiornik: posiada wyraźne półkuliste kopułki zapewniające przyczepność.: Idealna dla jeźdźców, którzy chcą dodatkowego poczucia pewności, czując przyczepność przez skórzany kombinezon.: Dostępna w kolorze czarnym i przezroczystym.
Seria ‘Pro nakładek na zbiornik: to poliuretanowa nakładka, która ma płaski profil z okrągłym, tłoczonym wzorem oraz smukłą, dynamiczną formę, pozwalającą na większą swobodę ruchu jeźdźca na motocyklu.: Dostępna w kolorze czarnym lub przezroczystym.
Seria ‘Silicone nakładek na zbiornik: to nasza najbardziej ergonomiczna nakładka: z fakturowaną powierzchnią ułatwiającą ruchy jeźdźca i amortyzującym odczuciem wynikającym z unikalnych właściwości silikonu: dzięki czemu jest idealna do dalekich podróży i dojazdów.: Dostępna w kolorze grafitowym.
PPF – Folia ochronna lakieru
Nasze zestawy osłon na zbiornik z folii ochronnej lakieru zostały zaprojektowane, aby chronić zbiornik przed ocieraniem się odzieży o lakier. Skierowane są do jeźdźców, którzy nie potrzebują przyczepności: ale nadal chcą chronić swój zbiornik.
Prosimy pamiętać, że nakładki Eazi-Grip™ na zbiornik są dostarczane z odznaką z logo Eazi-Grip™ o średnicy 25 mm, którą należy umieścić w otworze w nakładce po jej przyklejeniu (nie dotyczy PPF).
**Każdy zestaw zawiera nakładki na zbiornik lub folię ochronną zarówno na prawą, jak i lewą stronę zbiornika i będzie zawierać co najmniej 2 elementy na zestaw, specyficzne dla modelu motocykla. Nakładki środkowe zawierają jedną nakładkę na zestaw.: Zdjęcia mają charakter poglądowy: nakładki na zbiornik mogą być większe/mniejsze niż na zdjęciu i mają na celu jedynie pokazanie prawidłowego umiejscowienia nakładek na motocyklu.**