Zalecamy, aby na czarnym lub białym zbiorniku stosować czarny grip na zbiornik: przy użyciu przezroczystego gripa na czarnym zbiorniku pojawia się delikatny lodowaty niebieski odcień.: W przypadku białego zbiornika właściwości klejące przezroczystego gripa wpływają na wygląd.
Eazi-Grip™ nakładki na zbiornik: mają unikalną powierzchnię, która zapewnia wysoki poziom przyczepności, pomagając zmniejszyć zmęczenie jeźdźca i przesuwanie się podczas mocnego hamowania w zakrętach.: Zwiększona przyczepność nóg redukuje nacisk na nadgarstki i ramiona, pozwalając na większą kontrolę ramionami przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka wystąpienia arm pump.: Pomagają również utrzymać pozycję ciała w środku zakrętu.: Gripy poliuretanowe są idealnym wyborem na dni torowe i wyścigi: podczas gdy nasza seria Silicone jest idealna do dalekich podróży i dojazdów.
Nakładka na zbiornik serii ‘Evo : charakteryzuje się wyraźnymi półkulistymi wypustkami poprawiającymi przyczepność.: Idealna dla jeźdźców, którzy chcą dodatkowego poczucia pewności dzięki możliwości wyczucia przyczepności przez skórzany kombinezon.: Dostępna w kolorach Czarny i Przezroczysty.
Nakładka na zbiornik serii ‘Pro : to poliuretanowy grip, który posiada niskoprofilowy, okrągły tłoczony wzór oraz smukły i dynamiczny profil, pozwalający na większą swobodę ruchu jeźdźca na motocyklu.: Dostępna w kolorze Czarnym lub Przezroczystym.
Nakładka na zbiornik serii ‘Silicone: to nasz najbardziej ergonomiczny grip: charakteryzujący się teksturowaną powierzchnią ułatwiającą ruchy jeźdźca oraz amortyzującym odczuciem wynikającym z unikalnych właściwości silikonu: co czyni ten grip idealnym do długodystansowych podróży i dojazdów.: Dostępna w kolorze Antracytowym.
PPF – Folia ochronna lakieru
Nasze zestawy osłon na zbiornik z folią ochronną lakieru zostały zaprojektowane, aby chronić zbiornik przed ocieraniem odzieży o lakier. Skierowane są do jeźdźców, którzy nie potrzebują przyczepności: ale nadal chcą chronić swój zbiornik.
Prosimy pamiętać, że nakładki Eazi-Grip™ na zbiornik są dostarczane z odznaką z logo Eazi-Grip™ o średnicy 25 mm, którą należy umieścić w otworze w gripie po jego przyklejeniu (nie dotyczy PPF).
**Każdy zestaw zawiera gripy na zbiornik lub folię ochronną dla obu — prawej i lewej — strony zbiornika i będzie zawierał co najmniej 2 elementy w zestawie specyficzne dla modelu motocykla. Środkowe nakładki na zbiornik zawierają jedną nakładkę na zestaw.: Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy: gripy na zbiornik mogą być większe/mniejsze niż na zdjęciu i służą jedynie do pokazania prawidłowego rozmieszczenia gripów na motocyklu.**