Wczytuję dane...
Producent: RG RACING
Model: PRO151BL
Kod producenta: ---
Nasza cena:
219,00 PLN
Produkt obecnie niedostępny.
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny - kliknij tutaj.

Zalecamy, aby na czarnym lub białym zbiorniku: stosować czarną nakładkę na zbiornik. Pojawia się lekko lodowaty niebieski odcień na czarnym zbiorniku, gdy używana jest przezroczysta nakładka.: W przypadku białego zbiornika: właściwości klejące przezroczystej nakładki wpływają na wygląd.



Eazi-Grip™ tank grips: mają unikalną powierzchnię, która zapewnia wysoki poziom przyczepności, pomagając zmniejszyć zmęczenie jeźdźca i przemieszczanie się podczas mocnego hamowania w zakręcie.: Zwiększona przyczepność nóg zmniejsza nacisk na nadgarstki i ramiona, umożliwiając większą kontrolę rękami przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka wystąpienia skurczu mięśni przedramion (tzw. arm pump).: Pomagają również utrzymać pozycję ciała w środku zakrętu.: Nakładki z poliuretanu są idealnym wyborem na dni torowe i wyścigi: natomiast nasza seria silikonowa jest idealna do długich podróży i dojazdów.



The ‘Evo series tank grip: charakteryzuje się wyraźnymi półkulistymi kopułkami zapewniającymi przyczepność.: Idealny dla jeźdźców, którzy chcą dodatkowego poczucia pewności, mogąc wyczuć przyczepność przez skórzaną odzież.: Dostępny w kolorze czarnym i przezroczystym.



The ‘Pro series tank grip: jest nakładką z poliuretanu, która posiada niskoprofilowy, okrągły tłoczony wzór oraz smukły i dynamiczny profil, pozwalający na większą swobodę ruchów jeźdźca na motocyklu.: Dostępna w kolorze czarnym lub przezroczystym.



The ‘Silicone series tank grip: jest naszą najbardziej ergonomiczną nakładką: posiada teksturowaną powierzchnię ułatwiającą ruchy jeźdźca oraz miękkie, amortyzujące odczucie wynikające z unikalnych właściwości silikonu: co sprawia, że ta nakładka jest idealna do długich podróży i dojazdów.: Dostępna w kolorze grafitowym.



PPF – Paint Protection Film

Nasze zestawy ochraniaczy zbiornika z folią PPF zostały zaprojektowane, aby chronić zbiornik przed ocieraniem się odzieży o lakier. Skierowane do jeźdźców, którzy nie potrzebują przyczepności, ale nadal chcą chronić swój zbiornik.



Należy pamiętać, że nakładki Eazi-Grip™ są dostarczane z emblematem z logo Eazi-Grip™ o średnicy 25mm, który należy umieścić w otworze w nakładce po jej zamontowaniu (nie dotyczy PPF).



**Każdy zestaw zawiera nakładki na zbiornik lub folię ochronną na prawą i lewą stronę zbiornika i będzie zawierał minimum 2 elementy na zestaw, specyficzne dla modelu motocykla. Środkowe nakładki na zbiornik zawierają jedną nakładkę na zestaw.: Zdjęcia są wyłącznie poglądowe: nakładki na zbiornik mogą być większe/mniejsze niż na obrazku i służą jedynie do pokazania prawidłowego umiejscowienia nakładek na motocyklu.**



Polecamy

Wyprzedaze