Wczytuję dane...
Producent: TCX
Model: CLIMATREK SURROUND GTX
Kod producenta: ---
Nasza cena:
1099,00 PLN
Produkt obecnie niedostępny.
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny - kliknij tutaj.
Buty TCX Climatrek Surround® zostały zaprojektowane tak, aby oferować idealne połączenie ochrony podczas jazdy motocyklem i wszechstronności, we wszystkich kontekstach, od miejskiego po outdoorowy. 
Climatrek Surround® to certyfikowany but ze wzmocnieniami na kostce, palcach i pięcie, sznurowanym zapięciem z uchwytem na sznurowadła i odblaskowymi wstawkami. 
Buty motocyklowe z certyfikatem TCX Climatrek Surround® zostały zaprojektowane tak, aby oferować maksymalną wodoodporność i oddychalność, dzięki połączeniu membrany Gore-Tex Extended Comfort® i technologii Gore-Tex Surround®. 
Tkanina techniczna w połączeniu z wodoodporną i wysoce oddychającą membraną Gore-Tex Extended Comfort® jest połączona ze specjalną konstrukcją Gore-Tex Surround® zaprojektowaną do odprowadzania ciepła i wilgoci na zewnątrz, nawet przez podeszwę, wyposażona w kratkę wentylacyjną umożliwiającą doskonałą izolację od czynników atmosferycznych, a jednocześnie sprzyjającą ciągłej wymianie ciepła między wnętrzem a zewnętrzem, idealna do cieplejszego klimatu i trzysezonowego użytkowania. 
Podeszwa Groundtrax® ma specjalny wzór bieżnika i mieszankę zaprojektowaną, aby zapewnić stabilność i przyczepność na podnóżkach i elementach sterujących, w połączeniu z maksymalną przyczepnością i doskonałym komfortem chodzenia na każdym terenie. Wkładka z pianki OrthoLite® umożliwia cyrkulację powietrza, usuwając wilgoć i utrzymując stopę w suchości przez cały czas. Materiał zdolny do kompresji i łatwego powrotu do stanu początkowego, aby zachować amortyzację, dopasowanie i komfort niezmienione w czasie.

Polecamy

Wyprzedaze