Wczytuję dane...
Producent: SHIMA
Model: GIRO 2.0 LADY KHK LONG
Kod producenta: ---
Nasza cena:
549,00 PLN
Szukasz spodni o wysokim poziomie bezpieczeństwa i dużej funkcjonalności, w których będziesz również dobrze wyglądać? 
W takim razie najlepszym Twoim wyborem będą spodnie GIRO 2.0 LADY. Ten niepowtarzalnie zaprojektowany model sprosta wymaganiom wielu stylizacji i potrzebom codziennego użytkowania motocykla. 
Wyposażony jest w przewiewne certyfikowane protektory bioder (lvl 1) i kolan (lvl 2) z 2-stopniową regulacją wysokości. 
Posiada także warstwę wewnętrzną z mieszanki włókien aramidowych i chłodzących, która zapewni Ci ochronę najbardziej narażonych na urazy miejsc oraz odpowiedni komfot termiczny. 
Ergonomiczna konstrukcja 3D, panele harmonijkowe z tyłu i nad kolanem oraz bezszwowy klin Comfort+ znacznie zwiększają swobodę ruchów. 
Aby jeszcze bardziej zadbać o Twoją wygodę, spodnie GIRO 2.0 LADY zostały zaprojektowane z możliwością regulacji nogawki oraz zamkami na dole ułatwiającymi ich zakładanie. 
Pamiętaj, że kieszenie na protektory kolan znajdują się na zewnątrz i są zamykane zamkiem od góry - dzięki temu możesz szybko wyjąć ochraniacze i przekształcić model GIRO 2.0 LADY w spodnie codziennego użytku. 
Wygodne kieszenie typu cargo oraz pętelka łącząca to kolejne elementy, które docenisz. 
Nowoczesne spodnie motocyklowe GIRO 2.0 LADY wykonane z dbałością o każdy szczegół pozwolą Ci wyglądać dobrze zarówno na motocyklu, jak i poza nim.


Rozmiarowka shima
Rozmiarowka shima
Rozmiarowka Shima Jenasy
Rozmiarowka Shima rekawice damskie
Rozmiarowka Shima rekawice meskie
Polecamy

Wyprzedaze