Wczytuję dane...
Producent: Duro
Model: DUR0227-22003
Kod producenta: ---
Nasza cena:
205,20 PLN
Cena katalogowa: 228,00 PLN
Oszczędzasz 22.80 PLN
Nazwa: DI2003 BlackHawk

Rozmiar: 22x7-10

Indeks prędkości: J

Indeks nośności: 21

Rozmiar felgi: 10

Szerokość: 7

Wysokość: 22

Producent: DURO

Kod producenta: DUR022722003

Typ: quady

Sezon: letnie

Tabela: 22x7-10

Opis: 2PR FRONT

Waga: 5,25

Objętość: 0,04

Opis: DURO Black Hawk DI2003 to odporna na eksploatację uniwersalna opona quadowa. Specjalna budowa bieżnika z na przemian szerokimi i wąskimi blokami barkowymi oraz specjalna mieszanka gumy poprawia sterowność, ułatwia wchodzenie w zakręty przy każdej prędkości oraz skraca drogę hamowania. DURO - ta marka zobowiązuje!

O DURO: Międzynarodowy koncern powstały w 1945 roku. Posiada kapitał ponad 88 mln USD, zatrudnia 3700 pracowników. Posiada fabryki na Tajwanie, w Tajlandii i w Chinach oraz swoje filie m.in w USA, Hong-Kongu i Singapurze. Koncern produkuje obecnie pełne spektrum dętek oraz opon, począwszy od rowerowych, poprzez skuterowe, motocyklowe, quadowe, samochodowe osobowe, dostawcze i ciężarowe, aż do maszyn przemysłowych, wózków widłowych i gokartów. Koncern produkuje opony klasy ekonomicznej wyższej, a marka DURO wywodzi się od słowa angielskiego DURABLE, oznaczającego solidność i trwałość. Nazwa zobowiązuje, dlatego produkty DURO znane są z wytrzymałości i przedłużonej żywotności w stosunku do produktów konkurencji. Dodatkowo bardzo atrakcyjna cena sprawia, że zainteresowanie klientów oponami marki DURO nieprzerwanie rośnie. Warto mieć DURO w swojej ofercie! Jednym z najważniejszych partnerów DURO w Europie i oficjalnym, autoryzowanym dystrybutorem DURO na Polskę jest firma Lucky Star Polska Sp. z o.o. Na naszej stronie www.nowegumy.pl znajdziecie Państwo naszą szczegółową ofertę i warunki podjęcia współpracy. Pamiętaj: DURO.Daje przewagę!

GWARANCJA: Pełna 2 letnia gwarancja jakości na wszystkie opony i dętki DURO pochodzące z oficjalnego, polskiego kanału dystrybucji. Oficjalnym, autoryzowanym dystrybutorem opon i dętek DURO w Polsce jest Lucky Star Polska Sp. z o.o.

Zalecenia przy montażu opon quadowych: Przed montażem opon prosimy zapoznać się z plikiem Zalecenia przy montażu opon quadowych. Znajduje się on tutaj.

Producent: DURO opony quadowe
Polecamy

Wyprzedaze