Producent: AIROH_SALE
Model: MOVEMENT STRONG PINK GLOSS
Kod producenta: ---
Nasza cena:
699,30 PLN
Cena katalogowa: 999,00 PLN
Oszczędzasz 299.70 PLN
Produkt obecnie niedostępny.
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny - kliknij tutaj.
 

Airoh Movement to kolejny owoc pracy włoskich projektantów w rodzinie kasków integralnych. Charakteryzuje się on nowoczesnym oraz futurystycznym designem. Cała bryła kasku oraz jej wykonanie to esencja włoskiej estetyki a także atut, który odróżnia go od konkurencji.


Producent oprócz wyglądu pamiętał o wszystkich funkcjach, które powinien spełniać kask. Atestowana skorupa wykonana jest z mieszaniny tworzyw sztucznych, która zapewnia bezpieczeństwo podczas upadków. Przeprowadzane testy w tunelu aerodynamicznym pozwoliły ukształtować bryłę w taki sposób, aby stawiała jak najmniejszy opór w trakcie jazdy, a przy tym była cicha.


Kask został wyposażony w nowy, innowacyjny wizjer, który pozwolił na zwiększenie pola widzenia. Z Airoh’em Movement, użytkownik przygotowany jest na każdą ewentualność. Dzięki systemowi Pinlock® (producent dołączył go do wyposażenia kasku gratis) ma możliwość dołożenia dodatkowej szyby w zależności od warunków pogodowych. Pośrednio o przejrzystość szyby dba deflektor na nos, który w łatwy sposób można zdemontować. W słoneczne dni, jednym kliknięciem użytkownik opuszcza blendę przeciwsłoneczną. Tak szybko jak została otwarta, może być również zamknięta. Zastosowany system jest łatwy w obsłudze nawet w grubych rękawicach motocyklowych.


Zaglądając do środka kasku można zauważyć podobną dbałość o szczegóły oraz komfort. Zakładając kask, pozwalasz swojej głowie poczuć się jak na wakacjach. Anatomiczna budowa wnętrza kasku, rozbudowany system wentylacji, a także wypinane wnętrze nadające się do prania, pozwalają za każdym razem poczuć, jakby ten kask został zaprojektowany specjalnie dla Ciebie. Dlatego 1500g, które waży kask jest praktycznie nieodczuwalne w trakcie jazdy.


 


 


  • Atestowana skorupa wykonana z mieszaniny tworzyw sztucznych zapewnia bezpieczeństwo podczas upadków.

 • Zintegrowany wizjer przeciwsłoneczny – nie musisz mieć dodatkowych akcesoriów nawet podczas jazdy pod słońce.

 • Wizjer wyposażony w Pinlock® - możliwość zastosowania np. nakładek anti-fog czy innych kolorów, np. do jazdy w pochmurne dni.

 • Anatomiczna budowa wnętrza kasku – poczujesz, że kask jest idealnie spasowany.

 • Wypinane nadające się do prania wnętrze – świeżość podczas każdej jazdy.

 • Rozbudowany system wentylacji – komfort i odpowiednia temperatura w każdych warunkach, nawet w upał.

 • Deflektor na nos – nie zachuchasz sobie szybki.

 • Kurtyna powietrzna – przy wyższych prędkościach nie będzie podwiewało od spodu.

 • Szybkie zapięcie Micrometric – obsługuj wygodnie nawet w rękawicach!

 • Waga 1500 g

 • Produkowane rozmiary (niekoniecznie dostępne) : XS – XL


Polecamy

Wyprzedaze