Wczytuję dane...
Producent: ScalaRider
Model: SR-PACKTALK-SLIM
Kod producenta: ---
Nasza cena:
1169,10 PLN
Cena katalogowa: 1299,00 PLN
Oszczędzasz 129.90 PLN
Produkt obecnie niedostępny.
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny - kliknij tutaj.
 SCALA RIDER INTERKOMPACKTALK SLIM - 1 SŁUCHAWKA SR-PACKTALK-SLIM
System komunikacyjny dla motocyklistów z DMC
PACKTALK™ to pierwszy na świecie systemem komunikacji dla motocyklistów wyposażonym w technologię DMC, który w przeciwieństwie do protokołu Bluetooth wykorzystuje spontaniczną, płynną, samoutrzymującą się sieć. W trybie DMC, każdy motocyklista działa jako autonomiczna jednostka utrzymująca jednocześnie połączenie z każdym innym uczestnikiem w grupie. Użytkownikom PACKTALK™, technologia DMC oferuje również unikalną możliwość płynnego pokonywania zakłóceń w ciągu kilku sekund, nawet jeśli jeden lub więcej uczestników wyjedzie poza zasięg lub z różnych innych powodów połączenie zostanie zerwane. DMC jest również technologią niezwykle elastyczną i umożliwiającą jednoczesne połączenie znacznie większej liczby motocyklistów niż przez tradycyjny Bluetooth.

Nowa aplikacja Cardo Assistant umozliwia pełną obsługę komendami głosowymi bez odrywania rąk od kierownicy - bez zdejmowania ręki z kierownicy.

PACKTALK BOLD™ zapewnia wielostronną rozmowę przez interkom za pomocą wirtualnej, prywatnej sieci w której może uczestniczyć aż do 15 motocyklistów w trybie full-duplex.

Scala Rider PackTalk Bold™ - zawiera w opakowaniu jedną słuchawkę z interkomem Bluetooth z zasięgiem, aż do 1,2km między dwoma motocyklistami. W technologii DMC aż do 5km w grupie między minimum 5 motocyklistami (v2.0)
Polecamy

Wyprzedaze