Wczytuję dane...
Producent: SENA
Model: 30K-10
Kod producenta: ---
Nasza cena:
1257,15 PLN
Cena katalogowa: 1479,00 PLN
Oszczędzasz 221.85 PLN
SENA INTERKOM MOTOCYKLOWY 30K MESH BLUETOOTH 4.1 DO 2000M Z RADIEM FM I UNIWERSALNYM ZESTAWEM MIKROFONÓW ORAZ STACJĄ DOKUJĄCĄ WI 30K-10Model 30K-10 wyposażony jest dodatkowo w stację dokującą za pomocą której możesz ładować urządzenie oraz w międzyczasie automatycznie aktualizować oprogramowanie. Wystarczy że podłączysz interkom do stacji dokującej a ona zrobi za Ciebie resztę! Możesz również ustawić aktualizacje ręczne - wszystko za pomocą aplikacji 30K Utility App zainstalowanej w Twoim telefonie.


MESH INTERCOM

Technologia Mesh Intercom™ to nowość na rynku interkomów. Po prostu naciśnij przycisk na górze sterownika swojego 30K by włączyć tryb publiczny, dzięki czemu automatycznie oraz w sposób ciągły będziesz podłączony do sieci użytkowników modelu 30K w zasięgu ok 1.5 km. Dzięki nowej technologii połączenia będą bardziej stabilne niż kiedykolwiek. Gdy jeden z grupy użytkowników będzie poza zasięgiem pozostałych, reszta grupy nadal pozostaje połączona, jednocześnie 30K będzie niezauważalnie szukał utraconego połączenia i przywróci je jak tylko znajdzie się z powrotem w zasięgu. Już nie będzie potrzeby martwienia się o utratę "łańcuszkowych" połączeń pomiędzy sparowanymi użytkownikami. W trybie prywatnym można zaprosić i połączyć do 16 użytkowników w zasięgu do 2 km. Podczas jazdy w 5 lub więcej użytkowników, technologia MESH będzie trzymała inteligentnie połączenie pomiędzy grupą nawet do 8 km (mierzone w warunkach jazdy idealnej). 

NOWINKI TECHNICZNE

30K wyposażona jest w możliwość szybkiego ładowania. Już 20 minut ładowania wystarczy na 5 godzin użytkowania interkomu bluetooth lub na 3 godziny użytkowania interkomu MESH. 

Dzięki rewolucyjnej podwójnej antenie, użytkownicy 30K mogą jednocześnie korzystać z funkcji MESH jak i Bluetooth. 


Sena 30K zapewnia kompletną obsługę komendami głosowymi. 


30K jest kompatybilna z opcjonalnym pilotem zdalnego sterowania przypinanym do kierownicy oraz z innymi akcesoriami z modelu 20S.30K JEST MULTIFUNKCYJNA 


Technologia Audio Multitasking™ pozwala na konwersację przez interkom MESH nie kolidując jednocześnie z operacjami wykonywanymi przez Bluetooth takimi jak streaming muzyki ze smartphona, odbieranie czy wykonywanie połączeń, słuchanie powiadomień z GPS. Od teraz dźwięki audio będą się nakładały, nie powodując przerw i zakłóceń. 


Miej wszystko pod kontrolą


Konfiguracja urządzenia jeszcze nigdy nie była tak prosta i przyjazna, dzięki aplikacjom mobilnym na Androida lub iOS. Zarządzaj różnymi opcjami z poziomu telefonu/tableta. DANE TECHNICZNE:Czas rozmów:

-interkom bluetooth: 13 godzin

-interkom MESH: 8 godzin

-temperatura pracy: -10 do +50 stopni CelcjuszaWymiary:

-moduł główny: 102 mm x 56 mm x 27 mm

-głośnik: grubość 6.5 mm

-mikrofon na pałąku 190 mmWaga:

moduł: 61 gramówMesh Intercom ™ Technology

Bluetooth 4.1 

HSP 

HFP 

A2DP 

AVRCP 

Zasięg interkomu bluetooth: do 2.0 km w otwartym terenie

Zasięg interkomu MESH: do 2.0 km w otwartym terenie

Kontrola szumów - Advanced Noise Control™

Wbudowany kodek SBC 

- szeroki zakres regulacji głośności

- max. 48 kHz (DAC)Wbudowane radio FM z RDS AF, 64 - 108 MHz

10 stacji do zapamiętania z funkcją automatycznego skanowaniaCzas ładowania baterii: 1.5 h 

Szybkie ładowanie: 20 minut ładowania odpowiada 5 godziną pracy interkomu bluetooth lub 3 godzinom pracy interkomu MESH.

Bateria Litowo-Polimerowa

Certyfikaty: CE, FCC, IC


UWAGA!

Ze względu na mniejsze napięcie (5V), do ładowania centralki nie wolno używać innych ładowarek z gniazdka zapalniczki niż tylko tej zawartej w zestawie lub tylko za pomocą kabla USB! 

 W przeciwieństwie do nawigacji motocyklowych, większość nawigacji samochodowych nie ma opcji łączenia się z interkomem i przesyłania do niego komunikatów, dlatego może wystąpić sytuacja w której interkom SENA nie połączy się z posiadaną nawigacją samochodową.

Polecamy

Wyprzedaze